Obsługa terenów zielonych Wrocław

Pielęgnacja terenów zielonych Wrocław

Tereny zielone to obszar, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jeżeli mają one wyglądać reprezentatywnie, trawa oraz krzewy muszą być regularnie przycinane. Warto zadbać również o właściwą pielęgnacje roślin, by dostarczyć im odpowiedniej ilości wody oraz nawozu. Jeżeli nie wiesz, jak prawidłowo zadbać o okoliczną przyrodę, to chętnie Ci w tym pomożemy. Nasza firma zajmuje się obsługą terenów zielonych we Wrocławiu.

Obsługa terenów zielonych Wrocław – Czym dokładnie się zajmujemy?

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, która funkcjonuje na rynku już od 15 lat. Posiadamy więc niezbędne doświadczenie, dzięki któremu oferujemy usługi wysokiej jakości. Zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych we Wrocławiu wokół obiektów firmowych, budynków mieszkalnych, skwerów itp. Jeżeli brakuje Ci czasu, by odpowiednio zadbać o okoliczną roślinność, zrobimy to za Ciebie. Dzięki temu zaoszczędzisz energię i czas, które spożytkujesz w przyjemniejszy sposób.

Obsługa terenów zielonych Wrocław

Tereny zielone, takie jak parki, trawniki czy ogrody, pięknie prezentują się tylko wtedy, jeśli są odpowiednio pielęgnowane. Nie każdy posiada wiedzę i umiejętności, by właściwie zadbać o rośliny. Ponadto czynność ta niejednokrotnie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, który nie każdy posiada. Z tego względu warto zlecić obsługę terenów zielonych we Wrocławiu naszej firmie. Wykonujemy następujące prace:

  • podlewanie oraz dokładne koszenie trawników,
  • przycinanie krzewów, drzew i żywopłotów,
  • odpowiednia pielęgnacja kwiatów,
  • podlewanie, nawożenie i aeracja roślin,
  • grabienie liści,
  • prace porządkowe w parkach.

Z naszych usług obsługi terenów zielonych mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm, wspólnot mieszkaniowych czy instytucji. Dokładamy wszelkich starań, by utrzymać tereny zielone w jak najlepszym stanie. Posiadamy odpowiednią wiedzę dotyczącą właściwej pielęgnacji roślin, dzięki czemu nasza praca przynosi oczekiwane efekty. Obsługa terenów zielonych we Wrocławiu to przede wszystkim dbanie o  środowisko naturalne, z czego czerpiemy dużą satysfakcję. Ponadto zadbane kwietniki i klomby pełnią także funkcję estetyczną. Pięknie prezentują się w centrum miasta oraz w mniej zatłoczonej okolicy, np. w parkach.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak prawidłowo pielęgnować rośliny o każdej porze roku. Jesienią zagrabimy liście i przygotujemy tereny na zimę. Dbamy o zadowolenie klienta. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje. Zapraszamy do współpracy!