Cennik sprzątania biur we Wrocławiu

Biuro to przestrzeń, w której niejednokrotnie spędza się większą część dnia. Dlatego tak ważne jest, by było utrzymane w czystości. Brak brudu i kurzu oraz unoszący się w powietrzu świeży zapach są nie tylko korzystne dla zdrowia, ale również znacznie zwiększają komfort i efektywność pracy. W utrzymaniu porządku przestrzeni biurowych pomoże Ci doświadczony i wykwalifikowany personel naszej firmy. Dzięki nam nie będziesz musiał martwić się sprzątaniem biur we Wrocławiu, wszystkim się zajmiemy.

Co zawiera usługa sprzątania biur we Wrocławiu?cennik

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie utrzymania czystości w różnego rodzaju obiektach. Sprzątamy powierzchnie biurowe, a także instytucje, galerie handlowe, sklepy i wspólnoty mieszkaniowe. Możesz mieć pewność, że zadbamy o czystość i porządek każdego pomieszczenia, a do tego zrobimy to w sposób dokładny i staranny. Co więcej, dostosujemy się do godzin działania biura, planując czas sprzątania w ten sposób, by nie przeszkadzać Twoim pracownikom.

W zakres usługi czyszczenia i sprzątania biur wchodzą:

  • utrzymanie czystości podłóg (odkurzanie i okresowe czyszczenie wykładzin, impregnacja posadzek kamiennych, kafelkowych i PCV),
  • czyszczenie powierzchni szklanych (mycie okien, szklanych drzwi oraz innych przeszkleń),
  • dbanie o czystość wyposażenia biur,
  • utrzymywanie w czystości sanitariatów wraz z zaopatrywaniem ich w środki higieniczne.

Ile kosztuje sprzątanie biur we Wrocławiu?

Cennik sprzątania biur we Wrocławiu ustalany jest indywidualnie w zależności od powierzchni pomieszczeń oraz liczby zadań, które należy wykonać. Plan i harmonogram porządków tworzony jest po zapoznaniu się ze specyfiką danego obiektu. Na cenę wpływ ma również rodzaj środków, których należy użyć podczas sprzątania. Każda z powierzchni (szkło, plastik, kamień itp.) wymaga dopasowania najskuteczniej substancji czyszczącej. Możesz jednak mieć pewność, że zawsze używamy jedynie sprawdzonych specyfików wysokiej jakości. Cena zależy również od rodzaju usługi – oprócz sprzątania biur we Wrocławiu, oferujemy także porządki poremontowe oraz pobudowlane, które wymagają większego nakładu pracy oraz zaangażowania w nią większej liczby pracowników. Najlepiej, jeśli skontaktujesz się z nami i przedstawisz swoje oczekiwania. W krótkim czasie przygotujemy ofertę wraz z wyceną, z którą będziesz mógł się zapoznać. Gwarantujemy, że cennik sprzątania biur we Wrocławiu jest zawsze adekwatny do wykonywanej pracy – nie zawyżamy kosztów, za to gwarantujemy bardzo wysoką jakość świadczonych usług.